День першокурсника

Без-имени-3

Вітаємо зі вступом в найкращий універститет України та найкращий інститут! З приводу цього Студентська Рада ІЕЕ хочу влаштувати свято в честь першокурсників. На тебе чекає багато неймовірних вражень, конкурсів, перемог та призів! День першокурника — це щорічне свято, метою якого є знайомство молодих студентів  з ІЕЕ, прийняття до родинного колективу!

Все свято ділиться на декілька етапів, кожен з яких оцінюється, а в кінці кінців буде оголошено кращий потік та групу:

• Спортивний етап;

• Творчий етап;

• Знайомство з групою;

• Квест по КПІ.

Спортивний етап

 

sport

Спортивний етап — це спортивні змагання які включають в себе:

• Міні-футбол;

• Стрітобол;

• Настільний теніс.

Змагання будуть відбуватись між гравцями різних спеціальностей, щоб познайомити студентів між собою та виявити хист у першокурсників до різних видів спорту, щоб надалі заллучати їх до різних змагань на тереторії КПІ.

Творчий етап

 

610117

Творчий етап — включений до «Дня першокурсника» з метою познайомитись з творчими студентами та надати можливіст студентам розвиватись й надалі, залучати студентів до таких конкурісв як «Битва факулетів», де кожен з них сможе показати свої кращі сторони. Умови твочрого конкурсу можна буде дізнатись пізніше, тому слідкуйте за нашими новинами!

 

Знайомство з групою

 

Screen-Shot-2015-07-09-at-22

 

Знайомство з групою — являє собою конкурс селфі з короткими коментарями про свою групу, щоб познайомити не лише кожного в групі, а й з іншими студентами!

 

Квест по КПІ

qest

 

Квест по КПІ — це знайомство з рідними стінами КПІ, структура квеста буде максимально близько повязана з визначними місцями на тереторії КПІ, щоб якомога більше розповісти студентам про рідний університет.

 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>