Проект «Студентський куратор»

s_2

Основною задачею Студентської Ради є допомога студентам, особливу увагу приділяючи першокурсникам. Студенти першого курсу потребують допомоги в поясненні студентського життя, законів та правил університету. Саме тому Студентською радою щорічно і створюється проект «Студентський куратор». Студенти-активісти Студентської ради радо допомагають першокурсникам у вирішенні багатьох проблем та роз’ясненні питань, допомозі як у навчанні, так і в студентському житті.

Проект «Студентський куратор» допомагає вирішити низку проблем та поліпшити життя, а саме:

• Допомога в навчанні;
  • Знайомство з КПІ;
  • Допомога освоїтись на ІЕЕ;
  • Відповіді на всі питання першокурсників;
  • Допомога в питаннях спортивного характеру;
  • Допомога в питаннях по гуртожитку;
  • Розкриття кращих сторін та талантів першокурсників;
  • Створення родинної атмосфери в групі;
  • Допомога в роботі старост;
  • та багато інших питань.

Студентський куратор — це насамперед твій друг та такий же само студент як і ти! Тому не соромтесь звиртатись до них з будь якими запитаннями в будь який час, та відразу ж отримуй відповідь та допомогу.

Якщо ти займався якимось видом спорту чи маєш хист до чогось і хочеш продовжувати займатись улюбленою справою, то Студентські куратори радо допоможуть знайти тобі своє місце на ІЕЕ чи в самому КПІ!

Проект «Студентський куратор» створена для студентів!

Якщо в тебе є якісь запитання, задавай їх нам і ми обов’язково допоможемо!

Кожна спеціальність зможе дізнатись, хто його Студентський куратор дещо пізніше, тому слідкуй за новинами!