Міні футбол

1(3308)

День першокурсника (Спортивний етап)

Вид спорту: міні-футбол
К-сть гравців: 5х5
Максимальна к-сть гравців в одній команді: 9
Місце проведення: Мале спортивне ядро
Системи проведення змагань: Олімпійська

Студентска Рада ІЕЕ проводить Міні-футбол серед студентів першого курсу, в рамках «Дня першокурсника (Спортивний етап)». До складу команд повинні входити гравці з однієї спеціальності, якщо гравців буде не вистачати, то деякі cпеціальності із узгодженням організаторів — обєднають. Система проведення змагань — гра на виліт ( 2 групи по N-команд, дві кращі команди — проходять далі, два півфінала і 2 гри за 1-2 і 3-4 місяц). Місце проведення змагань — мале спортивне ядро. Час проведення змагань — 2 тайми по 15 хв. К-сть гравців на полі — 5, максимална к-сть гравців в 1й команді — 9. Заявочні листи будуть видані кожній пеціальності їхніми студентськими кураторами.

Скачати повні правила по міні-футболу — Правила міні-футбол

Заявочний лист — Заявочний лист футбол